FillPDF (7.x-1.13) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Upload
ne: अपलोड

en: Location
ne: स्थान

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
