FillPDF (7.x-1.14) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Title
id: Judul

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: Cost
id: Biaya

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Import
id: Impor

en: Update
id: Perbarui

en: Upload
id: Unggah

en: Location
id: Lokasi

en: Price
id: Harga

en: Other
id: Lainnya

en: Order
id: Urutan

en: Add field
id: Tambah bidang

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Private files
id: File-file pribadi

en: Public files
id: File untuk umum

en: Weight units
id: Satuan berat
