FillPDF (7.x-1.18-rc3) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Import
he: יבוא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Upload
he: העלאה

en: Location
he: מיקום

en: Price
he: מחיר

en: Other
he: אחר

en: Order
he: סידור

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Model/SKU
he: דגם/ מק"ט

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
