Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
ar: اختر <em>نعم</em> إذا كنت تود أن يتم اختيار هذا التصنيف مبدئيا.

en: Filter
ar: انتقاء

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Other
ar: آخر

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: @field_name (Locked)
ar: @field_name (مقفل)

en: No fields have been defined yet.
ar: لم يتم بعد تعريف أي حقول.

en: (module: !module)
ar: (وحدة: !module)
