Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: Show only items where
bs: Prikaži samo stavke gdje

en: @field_name (Locked)
bs: @field_name (Zaključano)
