Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
cy: Gosod hwn i Ie os ydych eisiau'r categori yma gael ei ddewis drwy rhagosod.

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Other
cy: Arall

en: Show only items where
cy: Dim ond dangos eitemau pan
