Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
el: Επιλέξτε <em>Ναι</em> αν θέλετε αυτή η κατηγορία να είναι επιλεγμένη αρχικά.

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Other
el: Άλλο

en: Show only items where
el: Να εμφανιστούν μόνο τα στοιχεία όπου

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: @field_name (Locked)
el: @field_name (Κλειδωμένο)

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: No fields have been defined yet.
el: Δεν έχουν οριστεί ακόμα πεδία.

en: (module: !module)
el: (μονάδα: !module)
