Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
eu: <em>Bai</em> ezarri ezazu kategoria hau lehenetsi nahi baduzu.

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Other
eu: Bestea

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: @field_name (Locked)
eu: @field_name (Blokeatu)

en: Field types
eu: Eremu motak

en: (module: !module)
eu: (modulua: !module)
