Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
fa: اگر می‌خواهید این دسته به صورت پیش‌فرض انتخاب شده باشد. این مقدار را به <em>بله</em> تنظیم کنید.

en: Filter
fa: فیلتر

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Other
fa: ساير

en: Show only items where
fa: نمایش آیتم‌هایی که

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: No fields have been defined yet.
fa: تا کنون هیچ فیلدی تعریف نشده است.

en: (module: !module)
fa: (ماژول: !module)
