Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
gl: Establecer isto a <em>Si</em> se quere que esta categoría esté seleccionada de forma predeterminada.

en: Filter
gl: Filtro

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Other
gl: Outro

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: @field_name (Locked)
gl: @field_name (Bloqueado)

en: No fields have been defined yet.
gl: Non hai campos definidos todavía.

en: (module: !module)
gl: (módulo: !module)
