Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
hr: Odaberite <em>Da</em> ako želite ovu kategoriju odabrati kao zadanu.

en: Filter
hr: Pročisti

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Other
hr: Ostalo

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: @field_name (Locked)
hr: @field_name (Zaključano)

en: No fields have been defined yet.
hr: Nema određenih polja.

en: (module: !module)
hr: (modul: !module)
