Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
id: Pilih <em>Ya</em> jika anda ingin kategori ini dipilih sebagai standar.

en: Filter
id: Saring

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Field type
id: Jenis bidang isian

en: Fields
id: Bidang isian

en: Other
id: Lainnya

en: Show only items where
id: Hanya tampilkan entri yang

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: @field_name (Locked)
id: @field_name (Terkunci)

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: No fields have been defined yet.
id: Belum ada field yang didefinisikan.

en: (module: !module)
id: (modul: !module)
