Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
ja: このカテゴリーをデフォルトで選択済みにするかどうかを指定してください。 「はい」 を選ぶと、コンタクトフォームのドロップダウンリスト内で選択済みになります。

en: Filter
ja: フィルター

en: Field name
ja: フィールド名

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Fields
ja: フィールド

en: Other
ja: その他

en: Show only items where
ja: 表示項目の絞り込み

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: @field_name (Locked)
ja: @field_name (削除不可)

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: No fields have been defined yet.
ja: フィールドが定義されていません。

en: (module: !module)
ja: (モジュール: !module)
