Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
jv: Setèlana dadi <em>Ya</em> yén Sampéyan péngin kategori iki dadi pilihan sing baku.

en: Filter
jv: Saring

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Other
jv: Liyané

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: @field_name (Locked)
jv: @field_name (Dikunci)

en: No fields have been defined yet.
jv: Durung ana field sing ditulisake.

en: (module: !module)
jv: (modul: !module)
