Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Filter
fa: صافی

en: Field name
fa: نام میدان

en: Field type
fa: نوع میدان

en: Fields
fa: میدانها

en: Other
fa: ساير

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)
