Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
sq: Caktoje këtë në <em>Po</em> nëse dëshironi që kjo kategori të jetë e zgjedhur në menyrë të paracaktuar.

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
