Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
sv: Välj <em>Ja</em> om du vill att denna kategori skall vara förvald.

en: Filter
sv: Filtrera

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Fields
sv: Fält

en: Other
sv: Övriga

en: Show only items where
sv: Visa bara inlägg där

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: @field_name (Locked)
sv: @field_name (Låst)

en: Field types
sv: Fälttyper

en: No fields have been defined yet.
sv: Inga fält har definierats ännu.

en: (module: !module)
sv: (modul: !module)
