Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Other
ta: மற்றவை

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.

en: @field_name (Locked)
ta: @field_name (பூட்டப்பட்டது)

en: No fields have been defined yet.
ta: எப்புலமும் இன்னும் வரையறுக்கப்படவில்லை.

en: (module: !module)
ta: (மாட்யூல்: !module)
