Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Field
be: Поле

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Other
be: Іншыя

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: @field_name (Locked)
be: @field_name (Заблакавана)

en: (module: !module)
be: (модуль: !module)
