Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Field
da: Felt

en: Field name
da: Feltnavn

en: Field type
da: Felttype

en: Other
da: Anden

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: @field_name (Locked)
da: @field_name (Låst)

en: (module: !module)
da: (modul: !module)
