Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Field
es: Campo

en: Filter
es: Filtro

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Field type
es: Tipo de campo

en: Other
es: Otro(s)

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Bundle
es: Paquete

en: @field_name (Locked)
es: @field_name (Bloqueado)

en: (module: !module)
es: (módulo: !module)
