Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Field
it: Campo

en: Filter
it: Filtra

en: Field name
it: Nome del campo

en: Field type
it: Tipo di campo

en: Other
it: Altro

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: @field_name (Locked)
it: @field_name (Bloccato)

en: (module: !module)
it: (modulo: !module)
