Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Field
ka: ველი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Other
ka: სხვა
