Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Other
ku: هیتر

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: @field_name (Locked)
ku: @field_name (کلیلدراوە)
