Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Field
mn: Талбар

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: @field_name (Locked)
mn: @field_name (Цоожлогдсон)
