Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Other
nl: Andere

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Bundle
nl: Bundel

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)
