Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Filter
vi: Lọc

en: Field name
vi: Tên trường

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Other
vi: Khác

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: @field_name (Locked)
vi: @field_name (Bị khóa)

en: (module: !module)
vi: (mô-đun: !module)
