Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་ཁྱབ་ཁོངས་འདི་སྔར་ཡོད་དུ་གདམ་འདོད་ཚེ། གནས་འདིར་<em>ཡིན་</em>ཞེས་སྒྲིག་དགོས།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Other
bo: གཞན

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: @field_name (Locked)
bo: @field_name ༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽

en: No fields have been defined yet.
bo: གནས་ཁོངས་གཅིག་ཀྱང་གཏན་འབེབ་བྱས་མེད།

en: (module: !module)
bo: ༼མ་དཔེ། !module༽
