Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Filter
cs: Filtr

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Other
cs: Jiné

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: (module: !module)
cs: (modul: !module)
