Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
fi: Valitse <em>Kyllä</em> jos haluat, että kategoria valitaan oletuksena.

en: Filter
fi: Suodatus

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Other
fi: Muu

en: Show only items where
fi: Näytä ainoastaan kohteet joissa

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: @field_name (Locked)
fi: @field_name (Lukittu)

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: No fields have been defined yet.
fi: Kenttiä ei ole vielä määritettynä.
