Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
he: סמן כאן <em>כן</em> כדי לבחור נושא זה כברירת מחדל.

en: Filter
he: סינון

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Fields
he: שדות

en: Other
he: אחר

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)
