Filter field list (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Other
hi: अन्य

en: Show only items where
hi: केवल वही मदों को दिखाएं जहाँ

en: No fields have been defined yet.
hi: कोई क्षेत्र अभी तक परिभाषित नहीं किया गया

en: (module: !module)
hi: (मॉड्यूल: !module)
