Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Filter
hu: Szűrő

en: Field name
hu: Mező neve

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Other
hu: Egyéb

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: @field_name (Locked)
hu: @field_name (zárolt)

en: (module: !module)
hu: (modul: <em>!module</em>)
