Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Field
km: វាល

en: Filter
km: តម្រង

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: @field_name (Locked)
km: @field_name (ជាប់​សោ)

en: (module: !module)
km: (ម៉ូឌុល ៖ !module)
