Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Other
lt: Kiti

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Bundle
lt: Paketas

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: (module: !module)
lt: (modulis: !module)
