Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Filter
oc: Filtrar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Other
oc: Autre

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Bundle
oc: Paquet

en: @field_name (Locked)
oc: @field_name (Varrolhat)
