Filter field list (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: @field_name (Locked)
th: @field_name (ถูกล็อค)

en: (module: !module)
th: (โมดูล: !module)
