Finder (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Log
lt: Įrašas

en: Go
lt: Pirmyn

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: results
lt: rezultatai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Contains
lt: Turi

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Role
lt: Rolė

en: Rows
lt: Eilutės

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Equals
lt: Lygu

en: Defaults
lt: Numatyta

en: minutes
lt: minutės

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Return value
lt: Grąžinimo vertė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Changed
lt: Pakeista

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Form
lt: Forma

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: field
lt: laukelis

en: Translate
lt: Versti

en: Element
lt: Elementas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Translate interface
lt: Sąsajos vertimas

en: Edit element
lt: Redaguoti elementą

en: Elements
lt: Elementai

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...
