Finder (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Contains
az: Tərkibində

en: Advanced
az: Əlavə

en: Role
az: Rollar

en: Rows
az: Sıralar

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Default value
az: Standart qiymət

en: PHP Code
az: PHP kod

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Form
az: Forma

en: Pager
az: Peycer

en: Machine name
az: Maşın adı

en: field
az: sahə

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Ends with
az: ilə bitir
