Finder (7.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: results
ne: परिणामहरू

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Contains
ne: समावेश

en: Basic
ne: सामान्य

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड
