Finder (7.x-2.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (82 entries)

en: Title
ca: Títol

en: value
ca: valor

en: Suffix
ca: Sufix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: default
ca: predeterminat

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: results
ca: resultats

en: Continue
ca: Continua

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Other
ca: Altres

en: Basic
ca: Bàsic

en: Choices
ca: Opcions

en: Rows
ca: Files

en: Operator
ca: Operador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: minutes
ca: minuts

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Results
ca: Resultats

en: Style
ca: Estil

en: Relationship
ca: Relació

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Check boxes/radio buttons
ca: Caselles/botons de ràdio

en: Form
ca: Formulari

en: empty
ca: buit

en: Sort
ca: Ordenació

en: Pager
ca: Paginador

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: field
ca: camp

en: Inherit
ca: Hereta

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: Taxonomy term name.
ca: Nom del terme de la taxonomia.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: The unique ID for this @export.
ca: L'ID únic per aquest @export.

en: Autocomplete popup
ca: Autocompleció en finestra emergent

en: Searching for matches...
ca: Buscant coincidències...

en: Master
ca: Mestre

en: Contextual filter
ca: Filtre contextual

en: Element type
ca: Tipus d'element
