Finder (7.x-2.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: value
hy: արժեք

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: results
hy: արդյունքները

en: Text
hy: Տեքստ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Page
hy: Էջ

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Basic
hy: Տարրական

en: Rows
hy: Տողեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս
