Finder (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (87 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: value
lt: reikšmė

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: results
lt: rezultatai

en: Text
lt: Tekstas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Continue
lt: Tęsti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Other
lt: Kiti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: Rows
lt: Eilutės

en: Operator
lt: Operatorius

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: minutes
lt: minutės

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Return value
lt: Grąžinimo vertė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Style
lt: Stilius

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Storage
lt: Saugykla

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Form
lt: Forma

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: field
lt: laukelis

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Elements
lt: Elementai

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Title display
lt: Pavadinimo atvaizdavimas

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...
