Finder (7.x-2.0-rc2) - en to sk translation catalogue (103 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: value
sk: hodnota

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Operations
sk: Operácie

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Go
sk: Prejsť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: results
sk: výsledky

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Load
sk: Načítať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Basic
sk: Základné

en: Choices
sk: Odpovede

en: Rows
sk: Riadky

en: Operator
sk: Operátor

en: Equals
sk: Rovnaký

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: minutes
sk: minúty

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Results
sk: Výsledky

en: Style
sk: Štýl

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Form
sk: Formulár

en: empty
sk: prázdne

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Local
sk: Lokálny

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: field
sk: pole

en: Inherit
sk: Zdediť

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Row
sk: Riadok

en: Starts with
sk: Začína s

en: Ends with
sk: Končí s

en: Taxonomy term name.
sk: Názov termínu taxonómie.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Reduce
sk: Znížiť
