Finder (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Footer
sr: Подножје

en: Rows
sr: Редови

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци
