Finder (7.x-2.0-alpha8) - en to az translation catalogue (76 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Attribute
az: Atribut

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Caching
az: Keşlənib

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Basic
az: Əsas

en: Rows
az: Sıralar

en: Sort by
az: Sırala

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Style
az: Stil

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Form
az: Forma

en: empty
az: boş

en: Pager
az: Peycer

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: field
az: sahə

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir
