FISMA User (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Update
da: Opdatér

en: Create
da: Opret

en: days
da: dage

en: Bottom
da: Bund

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Never
da: Aldrig

en: Count
da: Antal

en: 1 day
da: 1 dag

en: Role
da: Rolle

en: No limit
da: Ingen grænse

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
da: Læs håndbogens afsnit om <a href="@cron-handbook">cron</a> for yderligere information.

en: Contact forms
da: Kontaktformularer
