FISMA User (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Create
gu: બનાવો

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Role
gu: હોદો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
