FISMA User (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: None
nl: Geen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Create
nl: Aanmaken

en: days
nl: dagen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Never
nl: Nooit

en: Count
nl: Aantal

en: 1 day
nl: 1 dag

en: One month
nl: Één maand

en: Role
nl: Rol

en: months
nl: maanden

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Password reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Password Expiration
nl: Wachtwoordverloop

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
nl: Lees voor meer informatie het online-handboek over <a href="@cron-handbook">instellen van cron-jobs</a>.

en: Policy
nl: Beleid

en: User created
nl: Gebruiker aangemaakt

en: Failed login (IP) window
nl: Mislukte logins (IP) venster

en: None (disabled)
nl: Geen (uitgeschakeld)

en: Failed login (username) window
nl: Mislukte inlog-venster (gebruikersnaam)

en: Contact forms
nl: Contactformulieren

en: Sending e-mails limit
nl: Verzonden e-mails limiet

en: Sending e-mails window
nl: Verzonden e-mails-venster

en: Inactive Users
nl: Inactive gebruikers
