FISMA User (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Top
te: పైన

en: Create
te: సృష్టించు

en: days
te: రోజులు

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: Count
te: లెక్క

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: One month
te: ఒక నెల

en: Two months
te: రెండు నెలలు

en: months
te: నెలలు

en: 1 week
te: 1 వారం
